"Za rok bych měla skončit školu a pak plánujeme miminko," řekla Novinkám Váchová. "Myslím, že to je tak akorát. V sedmadvaceti už bych chtěla být maminkou," prozradila. Na roli otce už se velmi těší její manžel, jachtař David Křížek. "Manželovi je 37 let. Myslím si, že do čtyřicítky by prvního potomka mít měl a hlavně chtěl," usmívá se.

Konec na Primě, který přišel poté, co televize upustila od televizních rosniček a počasí dostalo jen grafickou podobu, ji mrzí, ale víc to neprožívá. "Byla to fajn práce, ale život jde dál," řekla rosnička, která se naposledy v počasí televize objevila 28. března.

"Strádat finančně určitě nebudu.  Práce v modelingu mám pořád dostatek. Jsem tváří nové kampaně elektronické zdravotní knížky Všeobecné zdravotní pojišťovny. Začíná akorát sezóna, takže mě čeká hodně přehlídek a focení. Dokud mám na modeling věk a postavu, tak toho chci určitě využít. Včera jsem zahajovala výstavu designu," prozradila Lucie.

Právě dnes byla ve firmě Meteopress, která pro Primu připravuje počasí, naposledy. "Balím si věci. Přišla jsem se rozloučit a také vyzvednout poslední výplatní pásku," řekla modelka a moderátorka.

Stále dostává také hodně nabídek na moderování. "Uvádím různé společenské akce. V nejbližší době mě například čeká moderování plesu v Lucerně s Ondrou Brzobohatým," dodala Váchová.