"Teď si to můžu dovolit a myslím, že nikdo si při mé formě nedovolí napsat, že mám pár kilo navíc," řekla Novinkám Agáta.

Agáta Hanychová se obnažila v baru

Agáta Hanychová se obnažila v baru

FOTO: Michaela Feuereislová

Modelka se vrátila z dvouměsíčního pobytu v Americe, kde byla se svým přítelem, motokrosovým závodníkem Janem Brabcem. "Denně jsem cvičila, běhala, zdravě se stravovala a hlavně jsem nepila alkohol," prozradila svůj dietní program modelka.

Agáta Hanychová vzbudila svlékáním rozruch na akci týmu amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers

Agáta Hanychová vzbudila svlékáním rozruch na akci týmu amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers

FOTO: archiv

"Mám dole sedm kilo. Jsou mi volné džíny, které jsem měla po miss a to jsem byla hodně hubená,"  dodala Agáta.

Na zahájení nové sezóny amerického fotbalu dorazila se svojí kamarádkou, modelkou Hankou Chymčákovou. Zdržela se necelou hodinu a i za tu stihla nadchnout přítomné fotografy. Nejdříve se při oblékání dresu svlékla do podprsenky a pak zapózovala v náručí drsných hráčů amerického fotbalu.

Největší hráč týmu amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers František Skuhra a Dominika Mesarošová

Největší hráč týmu amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers František Skuhra a Dominika Mesarošová

FOTO: Michaela Feuereislová

V náručí svalnatých fotbalistů skončila také modelka Dominika Mesarošová, která sice na akci dorazila s expřítelem Antoniem, ale několikrát zdůraznila, že je nezadaná. "Jsem single a na téhle párty se mi obzvlášť líbí. Tolik chlapů na jednom místě už jsem dlouho neviděla," smála se.

Párty si nenechali ujít také Miss Kateřina Sokolová s přítelem Jeanem, těhotná Míša Nosková, Sámer Issa nebo Sandra Nováková s přítelem Janem Nejedlým.