"Bohužel na své svatbě už budu jako meloun, za krásnou princeznu to tedy nevidím," řekla Novinkám se smíchem Michaela Nosková, která je ve třetím měsíci těhotenství. Svatbu s přítelem Janem Horsákem plánovali na 7. července ještě před otěhotněním.

"Rozhodli jsme se, že to neurychlíme a datum necháme," říká Nosková, která své Ano řekne na zámku v Náchodě. Za svědka ji půjde pořadatel Muže roku David Novotný, který je rodák z Náchoda a s organizací svatby zpěvačce pomáhá.

Nosková byla jednou z hvězd módní přehlídky návrhářky Zuzany Bottkové. Předvedla velmi netradiční rudé svatební šaty. Roli modelky si vyzkoušela podruhé v životě. "Poprvé to bylo někdy ve čtrnácti. Procházela jsem tenkrát obdobím anorexie a vážila snad méně než 50 kilogramů," vzpomíná.

Návrhářka Bottková bude i autorkou svatebních šatů Noskové. "Budou v antickém stylu," dodala zpěvačka.

Krásná herečka Andrea Kerestešová předvedla na módní show klasické svatební šaty. Sama svatbu ale neplánuje. S přítelem Janem Leitnerem chodí teprve tři měsíce. "Jednou bych svatbu určitě chtěla, ale zatím ne. Ráda bych krásné bílé nebo smetanové klasické šaty," prozradila Kerestešová.