Jako první přinesl šokující zprávu o konci lásky hollywoodského páru 24. ledna list News Of The World. V článku se tvrdilo, že Angelina a Brad "se rozešli a domluvili na tom, jak si rozdělí děti i majetek".

Ukázalo se ale, že tyto zvěsti nebyly pravdivé, a Brad s Angelinou si najali právníka Keithe Schillinga, aby je ve sporu s listem zastupoval. Schilling tvrdí, že list odmítl "rozumný požadavek", aby se páru za "nepravdivé" zprávy omluvil.

V prohlášení Schillingovy firmy se také píše, že Sorrell Trope, kterého si prý dvojice najala jako rozvodového právníka, se se svými údajnými klienty nikdy nesetkal.

"Neměl jsem s nimi žádný kontakt, ani s Angelinou Jolieovou ani s Bradem Pittem. A totéž platí o všech zaměstnancích této firmy," prohlásil podle BBV právník Trope.

Brad ani Angelina zvěsti o rozchodu v době jejich zveřejnění nijak nekomentovali. V neděli večer se ale spolu s nejstarším synem Maddoxem (7) ukázali na americkém Super Bowlu. Na otázky novinářů neodpovídali, ale usmívali se. Evidentně byli rádi, že ve finále ligy amerického fotbalu vyhrál tým z New Orleans nad soupeřem z Indianapolis.