"Chtěla jsem se přesvědčit, zda můj zpěv někoho zajímá, poslechnout si názor lidí, kteří tomu rozumí," řekla Novinkám finalistka soutěže Česká Miss 2010 Jitka Válková, která se probojovala mezi čtyřicet nejlepších v Česko - Slovenské SuperStar.

Zpívání je jejím největším koníčkem.  "Modeling jsem nikdy nedělala, ale zajímá mě. Česká Miss je pro mě výzva. Určitě bych úspěch využila i v pěvecké branži. Samozřejmě by ale záleželo na nabídkách," prozradila.

Vedle pěveckých zkušeností, má už i úspěchy v soutěžích krásy. "Zúčastnila jsem se dvou menších soutěží krásy. Na Miss pláž na Vranovské přehradě jsem zvítězila, na Miss Znojmo jsem se stala 2. vicemiss," dodala Válková, která je studentkou katolického gymnásia.

Jitka Válková je favoritkou soutěže. "Je to jednoznačně nejkrásnější finalistka," shodli se návštěvníci klubu Solidní nejistota, kde se 12 finalistek letošního ročníku Česká Miss loučilo před odletem do Karibiku.

Včera  krásky odletěly na soustředění do Dominikánské republiky. Spolu s nimi cestuje i režisér finálového večera Pepé Majeský, který bude s dívkami natáčet medailonky. Čeká je také focení, návštěva delfinária, folklorní večer, výlet lodí a setkání s tamními vládními představiteli.