"O žádný modelingový comeback nejde. Vždyť jsem byla na této přehlídce nejstarší modelka ze všech," řekla Novinkám Kocurová. "Nabídek na předvádění jsem v posledních pěti letech měla hodně, ale nepřijímala jsem je. Tentokrát jsem udělala výjimku, protože šlo o dobrou věc," vysvětlila Kocurová, která se věnuje moderování a herectví.

Jitka Kocurová

Jitka Kocurová

FOTO: Michaela Feuereislová

"Moderování mě živí, nemyslím si, že jsem herečka. Když ale nabídka na hraní přijde, vždycky mě to potěší," říká Jitka, která si už zahrála ve dvou filmech. Excelovala jako průvodkyně Pamela v Účastnících zájezdu, naposledy hrála ve filmu Veni Vidi Vici.

Zuzana Jandová, Jitka Kocurová a Kateřina Sokolová

Zuzana Jandová, Jitka Kocurová a Kateřina Sokolová

FOTO: Michaela Feuereislová

Vedle Kocurové na módní show, jejíž výtěžek jde na africké děti, které trpí vážným nedostatkem pitné vody - na projekt Children´s safe drinking water, předváděly Kateřina Průšová, Diana Kobzanová, Libuška Vojtková, Lucie Váchová nebo Eliška Bučková. 

Eliška Bučková si nechala výrazně zesvětlit vlasy.

Eliška Bučková si nechala výrazně zesvětlit vlasy.

FOTO: Michaela Feuereislová

Česká Miss Bučková překvapila novou image. Nechala si výrazně zesvětlit vlasy. S velkým úspěchem se ale změna nesetkala. "Říkala mi, že to nebyl její nápad, má to kvůli jedné připravované kampani," prozradila Novinkám Lucie Váchová