Vycházku do divadla Drill Hall v anglickém městě Lincoln si asi budou Sharon s Tonym velmi dobře pamatovat. Chtěli si kulturně oslavit narozeniny a místo toho zažili opravdu trapné chvilky. Informoval o tom tamější deník Lincolnshire Echo.

Pár si skvěle užil první polovinu představení a během pauzy se už oba těšili na pokračování komediálního představení. Po chvíli k nim ale přišla zaměstnankyně divadla, která je požádala, aby se již nevraceli zpět do sálu. Ostatní návštěvníci představení si na ně údajně stěžovali, že se smějí v momentech, které nejsou vtipné, kopou do sedaček před nimi a jsou hlasití.

Stěžovali si tři lidé

Taxikářka Sharon Whitelawová s něčím takovým ovšem kategoricky nesouhlasila. "Řekla bych, že se k nám prostě zachovali jako k dětem. V ten moment jsem si přála propadnout se do země. Bylo mi opravdu trapně. Oznámili nám to před všemi dalšími návštěvníky divadla, kteří si o pauze vychutnávali své drinky. Prý si tři lidé stěžovali, a proto nás nemohla pustit zpět," uvedla Whitelawová.

Dvojice dostala zpět plné vstupné a oběma byly proplaceny i dopředu objednané nápoje. Manažer divadla Simon Hollingworth řekl, že si je vědom toho, že dvojice zřejmě nebyla rozhodnutím nadšena, ale trval na tom, že zaměstnanci divadla postupovali správně.