Kristýna Lebedová měla na soutěži velkou konkurenci zejména mezi dívkami tmavé pleti. Na paty jí přesto nejvíce šlapala dívka z Bulharska a třetí se umístila Portoričanka.

Bezprostředně po vítězství byla Kristýna velmi dojatá a okomentovalo to slovy: „Vím, že je to klišé, ale opravdu jsem to nečekala. Hodně mých konkurentek bylo tmavější pleti, nebyla jsem si jistá, zda mé blond vlasy a světlá kůže budou výhodou, ale rozhodně jsem doufala.“

:. Kristýna Lebedová v soutěži Miss Tourism Intercontinental triumfovala. Foto: APK./2

Kromě hlavní ceny se udílelo mnoho dalších cen např. Miss Sympatie, kterou vyhrála Miss Bulharsko, Miss Elegance - držitelkou se stala reprezentantka z Dominikánské republiky. Cenu Miss Smile získala Miss Venezuela, cenu Miss Bikiny dostala dívka z ostrova Isla Margaritha.

Dále se volily nejlepší kostýmy, zde Kristýna vyhrála Miss of the fashion look. Vítězka z Hondudrasu si odnesla cenu na nejlepší národní kroj a cenu Královna moří získala dívka z malého ostrava Curacao, což je malý ostrov ležící kousek od Venezuely, ale je kolonií Holandska.

:. Kristýna Lebedová s korunkou pro vítězku soutěže. Foto: APK./2

Kristýna Lebedová reprezentovala na soutěži Českou republiku v róbách od oděvního návrháře Josefa Klíra, který je známý zejména svými extravagantními modely.