Pobyt v Egyptě missky získaly jako jednu z cen za účast ve finále soutěže.

Po více než čtyřech hodinách letu se dívky vrhly do víru letního dovádění. První den si užívaly horkého sluníčka, které hned několik z nich „obšťastnilo“ drobnými spáleninami na místech, která si zapomněly natřít opalovacím krémem.

Středeční večer byl pak ve znamení welcome party, na které dívky ochutnaly místní speciality a poté se také společně s místní břišní tanečnicí vlnily v rytmech arabské muziky. Jednoznačnou hvězdou večera byla finalistka Sabina Horáková, která dokonce místní tanečnici zcela zastínila.

Čtvrtek dívky trávily opět zejména u moře a nabíraly síly na nadcházející program. Taťána Šedivá se Sabinou Horákovou si v bazénu hrály na seriál Pobřežni hlídka, čímž pobavily asi tak padesát okolo stojících dovolenkářů.

Večeře za svitu měsíce

„Nebaví nás celý den jen ležet u vody, a tak jsme se rozhodly si to tu trochu zpříjemnit a pobavit lidi,“ řekla Novinkám Taťána Šedivá, která byla jednou z těch dívek, které se velmi těšily na večerní diskotéku, kam se odjíždělo po romantické večeři za svitu měsíce.

Dívky také čeká několik celodenních výletů. V sobotu pojedou s cestovní kanceláří Blue Style na výlet lodí a budou se potápět, v neděli dívky okusí na vlastní kůži jeep safari.