Pozornost médií a veřejnosti na sebe strhávali spíše skandály všech těchto hvězdiček ze soukromí. Nejinak tomu bylo v případě Shannen Dohertyové alias Brendy Walshové. Ta se proslavila v posledních letech především problémy s alkoholem i zákony. S návratem do seriálu nejdříve souhlasila, ale dnes si účast na projektu vymiňuje vyšším honorářem.

Sedmatřicetiletá herečka se před pár dny setkala s producenty seriálu, aby s nimi prodiskutovala možnosti návratu v roli Brendy. Ale podepsat odmítla hned kvůli dvěma podmínkám. Nejprve chce znát přesný scénář své postavy, v kolika dílech se objeví a jak se bude její osud vyvíjet. A pak požaduje přesně stanovenou výši honoráře.

„Shannen má o tu roli zájem, ale nejdříve chce vědět, o čem ten příběh bude. Chce také více peněz, než jí nabízejí,“ práskl na Dohertyovou zdroj. S návratem do seriálu souhlasila také Tori Spellingová alias Donna. Ta teď porodila druhé dítě a objeví se až v seriálu, nikoli v pilotním filmu. A těšit se rovněž můžeme na Kelly v podání Jennie Garthové.