„Paris rozhodně vypadá silnější, než obvykle. Je buď těhotná, nebo se přejídá,“ tvrdí svědci z okolí milionářky, kteří jsou jinak zvyklí na vyzáblou módou posedlou celebritu.

Sedmadvacetiletá členka rodiny hoteliérů před časem mluvila o dětech často. „Chci dítě a chci ho docela brzy. Ne teď, protože mám moc práce, ale příští rok.“ Je tedy možné, že už do toho s Maddenem skutečně práskli.

Podobné spekulace se vyrojily v časné fázi těhotenství Angeliny Jolie. Herečka také vyšla v těsných šatech na večírek a hned vyniklo její malinké vystupující bříško. Tehdy se bulvár strefil do černého, ačkoli to herečka ještě řadu týdnů poté vehementně popírala.

Mluvčí Hiltonové těhotenství odmítá

Paris však ovlivňuje někdo zcela jiný – její nejlepší kamarádka a potenciální budoucí švagrová Nicole Richiová, která loni porodila dítě s Benjiho dvojčetem Joelem. „Paris vidí, jak je Nicole šťastná, a skutečně také touží po dítěti. S Benjim je opravdu šťastná a věří, že z něj bude úžasný otec,“ tvrdí zdroj blízký Paris.

Mluvčí Hiltonové těhotenství odmítla, což je v Hollywoodu teď velká móda. To samé totiž učinila před pár měsíci tisková zástupkyně páru Pitt-Jolie a teď čekají čtyřnásobní rodiče hned dvojčata.