Veselý senior, jenž oslavu blížících se svátků uspořádal, pomáhá seniorům a usiluje o jejich lepší postavení. "Měla jsem zpočátku trochu trému, ale když jsem uviděla, jak mají staří a nemohoucí lidé z návštěvy radost, bylo to krásné. I kdyby tahle oslava Velikonoc udělala radost jednomu člověku, mělo by to smysl," řekla Česká Miss 2008 Eliška Bučková.

Charitativních akcí, které pořádá její matka, se Eliška zúčastňuje spolu s celou rodinou včetně její pětileté sestry. "Obvykle jsem při těchto akcích pro důchodce byla převlečena třeba za Mikuláše a nebo jsme o vánocích dělali živý Betlém. A dnes vlastně poprvé jsem vystupovala jako host," dodala královna krásy.

Předvelikonoční odpoledne svižně moderovala Michaela Dolinová, která si zakrátko získala přízeň i úsměvy publika. Nejmladší generaci reprezentovaly děti z mateřské školy Novoborská v Praze 9 a ze základní školy ze Spořilova v Praze 4, které měly pro seniory připraveno několik hudebních vystoupení a také dárky, které samy vyrobily.

Studenti herecké školy pak lidovými písničkami rozezpívali publikum. Veselý senior také staré lidi v domově důchodců obdaroval vitamíny a potravinovými doplňky společnosti Walmark, která je partnerem tohoto nadačního fondu.