„Svatební šaty jsem připravila na míru pro Agátu Hanychovou. Agátu vidím jako extravagantní, nádhernou ženu, která se nebojí provokovat, proto jsem i svatební šaty koncipovala ve stylu vamp. Sexy korzet zdůrazní Agátinu štíhlou dokonalou postavu a asymetrický rozparek odhalí její nádherné nohy“, popsala model autorka Helena Bedrnová.

„Navrhnout šaty pro Agátu pro mě byla velká výzva. Vzhledem k tomu, že je veřejným tajemstvím, že svatba s jejím přítelem Markem Šíšou je již na spadnutí, bude výběr svatebních šatů pro Agátu již brzy aktuální. Pro to jsem chtěla připravit takový model, ve kterém by se modelka cítila opravdu jako na svatbě a mohla si tak všechno vyzkoušet nanečisto“, dodala Bedrnová.

Agáta Hanychová s Helenou Bedrnovou. Foto: archiv Novinky

Šaty Heleny Bedrnové navržené pro Agátu slavily velký úspěch, ocenila je také odborná porota a model se probojoval mezi TOP 10 svatebních šatů. Všechny modely byly opravdu nádherné, a tak měla porota nelehkou úlohu. Nejkrásnějším modelem byly vyhlášeny šaty Nadi Moravcové. Hosté měli možnost zhlédnout kromě známých tváří v rolích modelek také vystoupení Lucie Vondráčkové, Petra Muka a Davida Mattioliho. Celým večerem diváky provedla Jana Paulová a Pavel Zedníček.