Podle zpravodajské stanice BBC by ženě při jejích dosavadních příjmech trvalo 1500 let, něž by vydělala vyhranou částku. Kellyová dosud žije sama se čtrnáctiletým synem Johnem ve skromném bytě v městečku East Kilbride ve východním Skotsku. Za sázenku zaplatila jen 1,5 libry.

"Nebyla jsem s to něco říct. Jen jsem odsunula svou židli a položila hlavu na kolena, protože jsem byla tak ohromená," řekla žena na středeční tiskové konferenci v Airthu. Na otázku, jak hodlá s penězi naložit, odpověděla, že neplánuje nějaké ohromné výdaje. Chce si v prvé řadě koupit ve Skotsku rodinný domek, nové "normální" auto střední třídy a jet se synem do Kanady a na Havaj.

Kellyová odmítla sdělit, zda se o peníze nějak podělí s manželem Gerrym, se kterým již osm let nežije, ale se kterým se dosud nerozvedla. Podle místních komentářů jí britská legislativa umožňuje samostatně nakládat s takto nabytými penězi.

Že je nesmírně bohatá zjistila až tři dny po losování čísel, dokdy nechala vítěznou sázenku ve své kabelce, kterou bezstarostně ponechávala volně ležet na pracovišti i jinde. "Ani nezačala vyskakovat radostí. Dala vařit vodu na čaj a náhle rychle odběhla na záchod," řekl jeden z jejích spolupracovníků v Glasgow k okamžiku, kdy si Kellyová vítězství v loterii uvědomila.