Osmatřicetiletá herečka romantických komedií totiž chce co nejdříve založit rodinu a samozřejmě s důvěryhodným mužem. A tím Paul Sculfor, který hodně cestuje a je neustále obklopen krásnými mladými ženami, zřejmě není.

Sculfora také zřejmě vystrašila nezměrná touha Jennifer mít co nejdříve dítě. Není prý prý ještě připraven hrát roli vzorného otce a manžela. Ještě před několika týdny se zdálo, že by Jennifer byla ochotna následovat svoji novou lásku na konec světa.

Šestatřicetiletého milence, jenž si v současnosti vydělává mimo jiné jako model pro oděvní značku Levi's, si k sobě nastěhovala. "Jennifer je šťastnější a radostnější, než kdy ve svém životě byla," tvrdili její přátelé.

Prosákly i zprávy, že si chce adoptovat dítě po vzoru hollywoodské hvězdy Angeliny Jolieové a jejího partnera a svého bývalého manžela a hereckého kolegy Brada Pitta. Její tiskový zástupce ale informace bulvárního tisku rázně popřel a řekl, že Jennifer s žádnými agenturami pro adopci nejedná.

Bývalí milenci prohlásili, že navzdory všemu zůstanou přáteli. Tak už se to obvykle říká a v případě Jennifer to není poprvé.