V žalobě stojí, že jednopatrový autobus jel nepřiměřeně vysokou rychlostí, když se v zatáčce dostal do protisměru a smetl luxusní automobil. O kauze informoval britský deník the Daily Mail.

Ferrari bylo po nárazu odmrštěno na automobil Volkswagen Golf, který totálně "odepsalo". Při nehodě nebyl nikdo zraněn, ale finanční škody na autech byly obrovské. Zejména červené Ferrari Enzo muselo putovat do továrny Ferrari v italské Modeně, kde podstoupilo rozsáhlé opravy. Zástupci dopravní společnosti Wilts and Dorset o výši škod pochybují.

Čtyřiapadesátiletý řidič autobusu Thomas Doyle trvá na tom, že nehoda nevznikla jeho chybou. Řidič si navíc musel vyslechnout kázání i od manželky. "Moje žena Christina byla úplně rozlícená. Po nehodě mi řekla jen: ´Taky jsi nemohl mít nehodu s něčím levným, viď?´"

Automobilů Enzo je na světě 400

Ručně postavené Ferrari Enzo se na světě vyskytuje pouze ve 400 exemplářích. Přesněji řečeno, k prodeji jich bylo 399, to čtyřsté bylo nabídnuto papeži Janu Pavlu II., který jej dal do dražby. Výtěžek šel na pomoc postiženým tsunami v roce 2005. Automobil se vydražil asi za 30 miliónů korun.