Počáteční dny byly v Rakousku prý pořádná dřina, ale postupem dnů se vše mírně uvolňovalo. "První dny jsme se téměř nezastavily, bylo hodně práce a focení. Po pár dnech už je vše ale lepší a všechny si to opravdu užíváme. Výběr lokality je úžasný, myslím, že ani jedna z nás nečekala soustředění v takovém luxusu, moc se nám tu líbí," řekla jedna z finalistek Sára Aschenbrennerová.

Zatímco dívky v termálních lázních relaxovaly po náročném focení a natáčení medailonků, největší sázková kancelář nelenila a vypsala na dívky sázkové kursy. Největší kandidátkou na korunku královny krásy je dle Tipsportu Blanka Javorská. Ta je dle sázkové kanceláře zajímavý typ a kurs na její vítězství je tak pouze 3:1. Kdyby se tedy stala Českou Miss a někdo na ni vsadil třeba tisíc korun, vyhrál by tři tisíce.

Velkou favoritkou by mohla být i Eva Čerešňáková na jejíž vítězství vypsali bookmakeři na její vítězství kurs 4:1. Šance dávají rovněž Michaele Řehákové (kurs 5:1) a Lilian Sarah Fischerové, které přiřkli kurs 6:1.