"Brad se bude pěkně zlobit," prohlásil pětačtyřicetiletý Clooney se špetkou škodolibosti v hlase. Až doposud byl Brad Pitt jediným mužem, kterého časopis People zvolil za nejpřitažlivějšího příslušníka silnějšího pohlaví dvakrát. Clooney tento titul získal poprvé v roce 1997.

Kromě Clooneyho klasické krásy, které neuškodilo ani to, že kvůli oscarové roli ve filmu Syriana přibral 15 kilogramů, vyzdvihl magazín i hercovu skromnost.

Svůj staronový titul prý Clooney nehodlá použít jako vábničku na potenciální nevěstu. Zásadně nesouhlasí s názorem, že jedině ženatý muž žije naplněným životem. "Prošel jsem taky několika vztahy, ve kterých jsem se cítil strašně sám," přiznává tento šedovlasý sympaťák, který se v 90. letech rozvedl se svojí prozatím jedinou manželkou Taliou Balsamovou.

O dětech Clooney podle vlastních slov neuvažuje. "Nějak mi schází rozmnožovací gen, který mají ostatní," vysvětluje, proč ho myšlenka na potomky nechává chladným. Nicméně nevylučuje, že svůj názor může změnit.

George Clooney se může pyšnit nejen titulem za svoji mužnou krásu, ale pánský internetový server www.AskMen.com ho nedávno zvolil i nejmužnějším z mužů. Při výběru nejlepších exemplářů "živočišného druhu muž" nicméně nehrála hlavní roli fyzická krása, ale spíše takové hodnoty, jako jsou morální integrita, charisma a inteligence.