Centrum Tysons Conner a Michael Graham, muž jenž představoval Santu v tomto obchodním centru celých 18 let, prohlásili, že se nakonec domluvili na další spolupráci. Pro jedenapadesátiletého tesaře to znamená, že se letos opět převlékne do svého červeného kabátu a nasadí si umělé vousy.

Obchodní centrum nedávno informovalo Grahama, že mu ruší smlouvu. Ten si tedy najal právníka a rozhodl se vzniklou situaci řešit u soudu. Na nalezení jiné pracovní příležitosti na svátky bylo již pozdě.

Nehodil se fotografům

Obchodní centrum se rozhodlo vypovědět Grahamovi smlouvu, neboť si najali nové fotografické studio, a to požadovalo nového představitele Santa Clause.

Zpráva o sporu zvedla vlnu telefonátů, internetových peticí a hrozeb bojkotem zmíněného obchodního centra. „Vážím si všech telefonátů a e-mailů, které jsem dostal v uplynulých dnech. Je to úžasný pocit vědět, že jsem se aspoň malinko dotkl životů tolika lidí a hlavně dětí“. Prohlásil Graham.

Mluvčí obchodního centra Allison Fischer sdělila, že starého Santu vzali zpátky, neboť se snaží pro všechny vytvořit tu nejlepší vánoční atmosféru.