Hlavní obsah
Mobile World Congress 2011 Foto: Novinky

V Barceloně odstartoval největší veletrh mobilních technologií na světě

V pondělí odstartoval v Barceloně největší veletrh mobilních technologií na světě Mobile World Congress (MWC 2011). Akce potrvá až do tohoto čtvrtka. Organizátoři očekávají, že se na žhavé trendy mobilního světa přijdou podívat desetitisíce lidí.

Mobile World Congress 2011 Foto: Novinky
V Barceloně odstartoval největší veletrh mobilních technologií na světě

Novinky pro rok 2011 odhalí na MWC více než 1300 firem. Vedle mobilních telefonů budou k vidění také například navigace, počítačové tablety a zajímavé programy. Samozřejmě nebude chybět ani nejrůznější příslušenství pro mobilní zařízení, jako jsou stojánky do auta, pouzdra nebo brašny.

Analytici očekávají, že jedním z největších trendů letošního ročníku bude technologie trojrozměrného obrazu, která nepotřebuje ke sledování žádné speciální brýle.

Loni takové displeje představila společnost Sharp. Panel s úhlopříčkou 7,4 centimetrů funguje velice jednoduše. Displej dokáže pro každé oko zobrazit jiný obraz, díky čemuž vzniká trojrozměrný vjem. [celá zpráva]

Zásadní novinkou loňského ročníku bylo také uvedení nového operačního systému Windows Phone 7 pro chytré mobilní telefony, který byl očekáván již několik let. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků