O konání velké tiskové konference v New Yorku informoval výrobce na Twitteru. Nepotvrdil tedy přímo, že půjde o chytrý telefon Galaxy Note9, ale z přiloženého videa je to zřejmé. Na záběrech jde totiž vidět stylus, kterým je vybavena právě modelová řada Note.

Pozvánka na tiskovku společnosti Samsung

Video navíc ukazuje, že novinka se bude nabízet v úplně nové zelenožluté barvě. Přesně v takových odstínech je totiž vyvedeno dotykové pero.

O samotném phabletu se toho zatím bohužel moc neví. Podle dosavadních informací by devítka měla nabídnout v první řadě vyšší výkon, neboť bude vybavena novým čipsetem Exynos 9810.

Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8

FOTO: archív výrobce

Vzhled bude ale prakticky totožný, změny budou spíše kosmetické. Například čtečka otisků prstů by se měla přestěhovat pod fotoaparát. U aktuální osmičky totiž byla vedle něj a uživatelé si tak velmi často nechtěně omakávali objektiv, když chtěli telefon odemknout.

Na bližší informace o novince si budeme muset nicméně počkat až do 9. srpna. Právě tehdy se bude velká tisková konference jihokorejského elektronického gigantu konat.

O aktuálně nabízené osmičce se více dozvíte v našem dřívějším článku. [celá zpráva]

Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8

FOTO: Brendan Mcdermid, Reuters

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: