V útrobách novinky se ukrývá 64bitový čtyřjádrový procesor MediaTek MT6735, jehož jádra jsou taktována na frekvenci 1,3 GHz. Dále hardwarová výbava čítá 2 GB operační paměti a 16GB úložný prostor. Nezapomnělo se ani na slot pro microSD karty.

Displej má úhlopříčku rovných pět palců a rozlišení 1280x720 obrazových bodů. Právě dotykový panel víceméně určuje rozměry zařízení, které jsou 140x68,9x8,7 mm, hmotnost pak činí 131 g. Zajímavostí je, že displej je vyroben technologií GFF laminace, která by měla výrazně snižovat míru odrazů a odlesků.

Meizu m2

Meizu m2

FOTO: archív výrobce

Kromě rychlých datových přenosů LTE ve výbavě modelu Meizu m2 nechybí ani bezdrátové adaptéry wi-fi a bluetooth. Meizu m2, které pracuje pod operačním systémem Android, navíc dokáže pracovat se dvěma SIM kartami najednou.

Samozřejmostí jsou také dva fotoaparáty. Na zadní straně je umístěn 13megapixelový model se světelností f/2.2, vepředu se pak nachází 5megapixelový senzor se světelností f/2.0.

Meizu m2

Meizu m2

FOTO: archív výrobce

Akumulátor má kapacitu 2500 mAh. To by mělo bohatě stačit na to, aby se novinka obešla bez nabíječky ještě v průběhu druhého dne.

Meizu m2 se prodává v tuzemských obchodech za oficiální cenu 4990 Kč. Na výběr je mezi bílým, šedým a pastelově modrým barevným provedením. V zahraničních obchodech se navíc novinka nabízí i v pastelově růžové. Zda bude tato barva dostupná také na českém trhu, výrobce zatím neprozradil.