Nejlevněji je možné novinku pořídit za 14 997 Kč. Podle Zboží.cz za méně než 16 tisíc korun model LG G Flex nabízí dalších šest prodejců. Najdou se ale i obchody, které si přístroj cení na více než 20 000 Kč.

Jednou z největších předností tohoto smartphonu je displej, který má úhlopříčku šest palců a rozlišení 1280 x 720 obrazových bodů. Dotykový flexibilní panel je totiž zakřivený podle ohybu tváře, tedy střed displeje ustupuje proti horní a spodní hraně dozadu.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: LG G Flex se dokáže sám zbavit škrábanců

Další předností novinky je její odolnost. Jde o první smartphone na světě, který si dokáže vyléčit své šrámy. Stačí na to pár minut a prakticky žádné oděrky na něm nejsou vidět. Ohnutý displej je navíc možné zcela narovnat a zase vrátit zpět, aniž se zařízení nějak poškodí. Stejně tak by měl chytrý telefon bez újmy přečkat menší pády.

Srdcem modelu LG G Flex je procesor Qualcomm Snapdragon 800 s frekvencí 2,26 GHz, který má k dispozici 2 GB operační paměť a 32 GB úložného prostoru. Fotoaparáty mají rozlišení 13 MPx (zadní) a 2,1 MPx (přední). Vše pracuje pod operačním systémem Android.

LG G Flex

LG G Flex

FOTO: archív výrobce