Hlavní obsah

Brno se zkraje listopadu stane epicentrem herních nadšenců, kteří holdují chytrým telefonům. Bude se zde totiž konat historicky první Mistrovství ČR v mobilních hrách. Síly na akci změří desítky hráčů z různých koutů republiky.

V Česku se bude konat první mistrovství v mobilních hrách

Mistrovství se bude konat v rámci festivalu IN-JOY od pátku 4. do neděle 6. listopadu na brněnském výstavišti, konkrétně v 1. patře pavilónu C.

Svůj um budou účastníci klání předvádět ve strategické hře Clash Royale a on-line titulu Vainglory. V prvním zmiňovaném titulu změří síly celkem 32 nejlepších hráčů z republiky, ve Vainglory se pak utká šest týmů.

Ukázka ze hry Vainglory

Foto: archív tvůrců

Nadšenci, kteří by chtěli změřit síly s těmi nejlepšími hráči v zemi, se stále ještě mohou na Mistrovství ČR v mobilních hrách nominovat. O postupová místa se totiž stále ještě bojuje na oficiálních stránkách akce.

Historicky první mistrovství v mobilních hrách pořádá společnost PLAYzone, partnery akce jsou Vodafone a Samsung.

Kromě titulů pro smartphony budou na brněnské akci měřit síly také fanoušci v klasických počítačových hrách. Ti se nicméně utkávají v Brně pravidelně. Akce zaměřená na mobily se koná vůbec poprvé.

Ukázka ze hry Clash Royale

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků