Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: LincityNG - postavte si vlastní město

SimCity se dočkalo dalšího klonu a tentokráte více než zdařilého. Zkuste si vybudovat vlastní město tak, aby v něm byl možný trvale udržitelný rozvoj.

Hrajeme zdarma: LincityNG - postavte si vlastní město

Lincity je opensourcový projekt, který už existuje nějaký ten pátek, ale pro nás začíná být zajímavý až nyní. A to nejenom proto, že vyšla verze hry pro Windows, ale také proto, že pracuje s novou grafikou, která se nemusí stydět ani při srovnání s komerčními hrami.

Princip hry je zřejmý a kopíruje SimCity. Nejdříve máte k dispozici jen omezený počet budov, které systematicky rozestavujete do okolí a propojujete silnicemi a dalšími sítěmi. Jak ve hře postupuje čas, dostáváte další a další možnosti co postavit, ale pozor: nejde o to vybudovat co největší město na světě, ale takové, které bude schopno trvalé existence bez toho, aby se utopilo ve smogu nebo vlastních odpadcích.

K tomu všemu si přičtěte ještě rozsáhlé ekonomické ukazatele a možnost jejich ovlivňování a srdce každého stratéga musí zaplesat. Pokud máte tento druh her rádi, nečekejte už ani chvíli, protože LincityNG je částečně přeloženo i do češtiny.

DOWNLOAD, homepage, 32 MB, 9/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků