Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Around the World in 33 Days – v hlavní roli koule

Hlavní hrdina této arkády vypadá a chová se jako koule slizu. Z toho plynoucí vlastnosti vám při hraní připraví nejedno překvapení a mnoho zábavy.

Hrajeme zdarma: Around the World in 33 Days – v hlavní roli koule

Her s netradičním hrdinou zde bylo už mnoho, ale většinou šlo o to jen nějak připoutat pozornost. Tady samozřejmě také, ale hlavní deviza spočívá v netradičních schopnostech, kterými je taková hypotetická koule slizu vybavena. Všechno se snaží stavět na základech realistické fyziky, takže o překvapení určitě nebude nouze.

Tím ovšem snaha o experimentování nekončí. Nemyslete si, že všelikou náplní bude jen poskakování po plošinkách. Toho si sice užijete dost, ale abyste se nezačali nudit, čeká na vás mnoho zajímavých meziher. Kupříkladu uhýbání před padajícími raketami nebo jakýsi pokus o simulaci odbíjené.

Všechno to zní velice zajímavě, stejně tak přitažlivě to i vypadá. Bohužel tím přednosti hraní víceméně končí. Všechno drží pohromadě jen chabý příběh a občasné bugy hru jen srážejí do průměru. Ta má ale na mnohem víc, soudě i dle obdržených ocenění.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků