Hlavní obsah
 

Dvě premiéry v jeden den. Do prodeje míří NHL 20 a Borderlands 3

Hned dvě zajímavé hry si odbyly prodejní premiéru v pátek. Společnost Electronic Arts uvedla na pulty obchodů nové pokračování hokejového simulátoru NHL 20, dalšího dílu se dočkala také zběsilá komiksová akce Borderlands.

 
Dvě premiéry v jeden den. Do prodeje míří NHL 20 a Borderlands 3

Podle zveřejněné ukázky působí hokejové hvězdy v novém ročníku NHL zase o něco věrohodněji. A to navzdory tomu, že celá hra běží ještě na starém enginu. Přiblížit celou akci více realitě se podařilo především díky celé škále charakteristických střel, které se budou lišit podle jednotlivých hráčů. K dispozici bude podle tvůrců více než 45 nových typů střel, což by mělo srdce hokejového fandy rozhodně potěšit.

Za pozornost stojí také nový mód Eiminator, ve kterém vítěz bere vše a v němž se soupeřům postavíte sami, nebo v týmu s přáteli. V praxi půjde o velký turnaj ve stylu battle royale, ve kterém budou moci všechny hvězdy dát svůj individuální styl na odiv celému světu.

NHL 20

Foto: archív tvůrců

NHL 20

Foto: archív tvůrců

Pokud pravidelně kupujete NHL každý rok, potěší vás jistě také informace, že celou hrou budou provádět dva noví moderátoři. Hlášky, které jsme slýchali rok co rok, tak konečně dostanou nový šmrnc.

NHL 20 vyšlo ve verzích pro PlayStation 4 a Xbox One, varianta pro PC již tradičně není k dispozici. Fanoušky televizních konzolí bude nový díl stát 1799 Kč.

Postapokalyptické akční RPG

Za úplně stejnou sumu je možné koupit také titul Borderlands 3, který si dnes odbyl prodejní premiéru a který je k dispozici pro PC, PS4 i Xbox One. Případní zájemci za základní verzi zaplatí 1799 Kč, v prodeji se nicméně objeví také o 800 Kč dražší edice obsahující sběratelský obsah navíc.

Fanoušci se opět mohou těšit na postapokalyptické akční RPG, ve kterém budou hrát prim miliony zbraní. Zároveň se vrací všechny oblíbené postavy, které se objevily v minulých dílech. Chybět nebude dokonce ani bláznivý robot Clap-Trap. I toto nové dobrodružství bude naplněné chaosem, ve kterém se zorientují jen ti nejotrlejší hráči.

Borderlands 3

Video: archív tvůrců

Samozřejmostí jsou nové světy i nepřátelé, se kterými se hráč bude potkávat jako představitel jednoho ze čtyř nových Vault Hunters. Každá hlavní postava přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení.

Hrát můžete na vlastní pěst proti umělé inteligenci, případně se s nejkrutější sektou v celé galaxii utkat v kooperativním módu až pro čtyři hráče. Na jedné konzoli mohou hrát sice pouze dva jedinci, ale v režimu on-line se počítá až se čtyřmi.

Ukázka ze hry Borderlands 3

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Borderlands 3

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků