Jaksi jsem před saněmi, které máte za úkol řídit, nezaregistroval žádné soby, ale co o to, doba se mění a už i Santa nejspíše přesedlal na raketový motor. Takže si takhle letíte, musíte samozřejmě manévrovat, abyste nevrazili do nějakého vysokého vánočního stromku nebo kostelní věže a přitom vyhazujete z útrob lodi (tedy vlastně saní) dárečky.

Nevyhazujete je ovšem jen tak nazdařbůh, ale musíte se s nimi snažit strefit se přímo do komína. Zní to možná jednoduše, ale jako naschvál nelétají balíčky přímo tam, kam byste chtěli, ale tak jaksi obloukem.

Musíte je tedy vyhodit s předstihem a přitom všem se snažit nějak propočítat jejich dráhu. Ta je však pokaždé trochu jiná, takže je to hlavně o štěstí, i když jistý cvik získat lze.

Za pozornost určitě stojí grafika, díky níž jinak jednoduchá hra nakynula do trochu objemnějšího instalačního souboru. Zapadající slunce a obláčky kouře nad venkovskými staveními za to však rozhodně stojí, takže pokud už máte své dárečky dobře schované ve skříni, můžete se začít zajímat o ty virtuální.

DOWNLOAD, homepage, 11.4 MB, 7/10