Zapomeňte na nějaký příběh nebo cokoli podobného. Prostě se jen tak z ničeho nic objevíte v nějaké chodbě, naproti vám běží chlápek a tak ho zastřelíte. Jen díky svým zkušenostem a jakémusi instinktu tušíte, že je potřeba všechny postřílet a najít východ z úrovně.

Tím ovšem absence nápaditosti u tvůrců hry nekončí. Co mě naprosto znechutilo, možná i uvrhlo do deprese, byly neustále stejné chodby a místnosti, kterými musíte procházet. Šedý a rustikální háv vypadá prvních dvacet minut docela zajímavě, ale pak vás začne doslova dohánět k šílenství, protože fakt, že všechna místa vypadají stejně, zásadně stěžuje orientaci.

Zapomeňte rovněž na několik různých zbraní, celou hru budete muset absolvovat pouze s jednou, která navíc střílí legrační modré kuličky, což moc realisticky nevypadá. Alespoň nepřátel je několik různých druhů, ovšem všichni vypadají a chovají se, jako by onemocněli obrnou nebo nějakou epilepsií.

Special Force tedy jasně ukazuje, že kvalitní engine, který si zde určitě zaslouží pochvalu, ještě není vše. Přitom by stačilo jen trochu zapracovat na detailech a hra by hned mohla vypadat jinak.

DOWNLOAD, homepage, 11.2 MB, 6/10