Nějaký ten adrenalinový sport patří k života každého pořádného tvrďáka. A když už vás přestane bavit obyčejné ježdění na skateboardu, kolečkových bruslích nebo BMX jen tak v oploceném areálu, můžete se sebrat a vyrazit do ulic, kde už je jízda o poznání zábavnější, leč nebezpečnější.

Nechcete-li tedy skončit ve věznici, nemocnici nebo rovnou márnici, bude lepší zůstat sedět u počítače a zapařit nějkou podařenou hru - třeba právě Speed Trasher. Ocitnete se zde na laně za autem, vtip je v tom, že neřídíte auto, nýbrž jedete na skateboardu. Až naberete rychlost, můžete pěkně poděsit ostatní řidiče, že začnete skákat přes jejich auta - čím delší skok, tím víc bodů. Prakticky vzato, neovládáte skateboardistu, ale řidiče vlečného auta. Ten musí dávat pozor kam jeden, protože jeho přívěs za ním kmitá. Naštěstí tak pravidelně, jako by se jednalo o kyvadlo u hodin.

Etapy přeskakování aut se střídají s místy, kde se naopak musíte vyhýbat dírám a nepořádkům na silnici, vše je pak završeno zběsilou honičkou s policií. Grafika je jednoduchá, skoro až dětská, což nevadí. Hlavní je zábava a ta Speed Trasheru rozhodně cizí není.

DOWNLOAD, homepage, 1.3 MB, 7/10