Správná logická hra není záležitost na půl hodiny v polední pauze, ta vyžaduje daleko více. Nejdříve se budete muset ponořit do návodu a důkladně si ho přečíst. Dozvíte se v něm, že základním stavebním kamenem jsou fotony - různobarevné kuličky v mřížce na hrací ploše. Ty je třeba přeskládat tak, abyste jejich kombinováním celou mřížku vyčistili. Využívat k tomu budete základních fyzikálních zákonů, například složením červené, zelené a modré kuličky získáte bílou. Stejně tak můžete i rozkládat.

Máte na to však omezený počet tahů, neboli energie, chcete-li. Nehrozí tak, že by se hra zvrhla v nudné zkoušení všech možných kombinací. Do cíle byste se měli dobrat vždy společně s tím, když energie klesne na nulu, pokud se vám to ovšem povede dříve, autor slibuje, že se dostanete do jeho síně slávy.

Možných kombinací je dostatek a už i ty první rozhodně nejsou triviální. Vnější vzezření je prosté, ale velmi elegantní, jako doprovod hraje nevtíravá hudba. Učiněný ráj pro milovníky pořádných logických her.

DOWNLOAD, homepage, 1.2 MB, 7/10