Mohlo by se zdát, že je to další nudná „hopsačka“, při které se probíjíte nekonečnými stereotypními prostorami a kosíte jednoho nepřítele za druhým. V jádru to tak skutečně je, leč hra oplývá spoustou detailů, které jí činí mnohem přitažlivější.

Když pomineme příběh, který by sice na filmovém plátně nikoho neohromil, ale u her vypadá velmi dobře, máme tu ještě velkou variabilitu hraní. Do soubojů se nemusíte vždy pouštět po hlavě, ale kradmým plížením a jiným hledáním alternativních cest se můžete velmi snadno vyhnout přímé konfrontaci a věřte, že je to mnohdy daleko větší zábava. Někdy budete k přemýšlení přímo donuceni, když se před vás postaví záhada v podobě zamčených dveří či jiné překážky.

Všechno je zabaleno do roztomilé grafiky s lehkým retro nádechem, která však v tísnivých podzemních prostorách dokáže vykreslit tu správnou tísnivou atmosféru a zároveň nás tak přenést do dob, kdy byl tento druh her na výsluní. Pro dobrou zábavu na jedno podzimní odpoledne to stačí víc než dobře.

DOWNLOAD, homepage, 4.8 MB, 8/10