Představte si typickou vesmírnou střílečku, kdy se osamocená loď za neustálé střelby a explozí pomalu prokousává kupředu a ničí při tom zástupy nepřátelských lodí. Že jste něco takového hráli už nejméně stokrát?

Dobře, ale zkuste si představit, že tentokrát nebude ovládat samotnou loď nýbrž výrobu jejich nepřátel. Z akční vesmírné střílečky se tak rázem stává čistokrevná strategie. Budete muset zvážit, jaký typ útoku je k vašim výrobním možnostem nejlepší. Jestli dát přednost většímu počtu slabých stíhačů, anebo našetřit na lepší bombardéry.

:. Space Aggressor 

Samozřejmě je vašim cílem co nejvíce zpomalit postup hrdiny, do jehož pohledu se rovněž můžete přepnout a užít si tak nefalšovanou akční řežbu. Ještě zajímavější se tento nápad stává ve chvíli, kdy se prostřednictvím multiplayeru může zapojit váš kamarád.

I když grafika nevypadá nijak úchvatně a i samotné hraní se po nějaké době zvrhne na nekonečné monotónní klikání, už jen za podařený nápad propojit dva nesourodé žánry si hra zaslouží naši pozornost.

DOWNLOAD, homepage, 17.8 MB, 7/10