Mikrovlnka Heinz Beanzawave je podle informací výrobce určena pro zaměstnance ve velkých firmách, kteří tráví celé dny v kancelářích. Ke svému počítači si jednoduše troubu připojí, aby si mohli o pauze ohřát svůj oběd, aniž by museli opustit své pracoviště. Výrazně se tak prý zvýší produktivita jejich práce.

Příruční mikrovlnná trouba navíc nezabere na stole příliš místa. Má totiž rozměry pouhých 19 x 16 x 15 centimetrů. Napájí se přímo z počítačového USB portu. Využít ji však můžete na rychlou svačinku i na cestách, neboť dokáže pracovat i na baterii.

Mikrovlnná trouba do počítačového USB portu

Rozměry trouby jsou dostatečně velké, aby v ní bylo možné ohřát hamburger nebo polévku.

FOTO: Novinky

Mikrovlnná trouba prozatím není ve volném prodeji. Bylo vytvořeno jen několik málo kusů pro testování přímo ve společnosti Heinz. Podle vyjádření zástupců společnosti by se ale novinka měla začít prodávat po celém světě ještě během letošního roku. Cena nebyla zatím uveřejněna.

Do USB portu se kromě praktické mikrovlnky dají zapojit i takové věci, jako je například osobní raketomet. Ten se jednoduše pomocí USB připojí k počítači. V něm pak pomocí klávesnice ovládáte otáčení, míření a samozřejmě i výstřely. [celá zpráva]