Hlavní obsah

HRA: Torus Trooper - psychotropní akce

Jestliže vás při vyhlašování nejlepších her loňského roku zaujal titul Tsunami 2010, pak rozhodně musíte zkusit Torus Trooper - je stejně rychlý, bláznivý a odvazový navíc o mnoho akčnější.

HRA: Torus Trooper - psychotropní akce

Podstatou všeho je válec. Tem je navíc všelijak zakřivený a občas mu chybí nějaká jeho část. Po vnitřní straně tohoto válce se značnou rychlostí řítíte vpřed (ze screenshotu to samozřejmě není vidět, ale ten pocit rychlosti je úžasný), přičemž proti vám letí nepřátelé, kteří samozřejmě opětují vaši palbu. Prakticky je to další vesmírná střílečka, ale to zpracování je natolik působivé, že si rozhodně zaslouží pozornost.

Úkolem mise je doletět do jejího konce před vypršení časového limitu. Pokud je vaše raketa zničena, pak se odečítají cenné vteřiny, takže to není tak jednoduchý úkol, jak by se zprvu mohlo zdát.

Co víc dodat, než že hraní není o hře samotné, ale spíše o pocitech, které ve vás vyvolá. Mě to připomíná zábavnou jízdu na horské dráze, jiným se zase může dělat špatně.

DOWNLOAD, homepage, 6.1 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků