Podmínkou propuštění byl slib, že Cleary nebude mít přístup k internetu. Zároveň po setmění nesmí vycházet ven. Do ulic Londýna se může vydat pouze přes den v doprovodu některého z rodičů, přičemž jeho pohyb hlídá elektronický náramek.

Cleary je obviněn z pěti útoků. Na SOCA zaútočil 20. června. V listopadu zaútočil na stránky Mezinárodní federace fonografického průmyslu IFPI, která bojuje proti hudebnímu pirátství. O měsíc dříve zaútočil na stránku britského fonografického průmyslu.

Je též obviněn, že před 20. červnem vytvořil s dalšími neznámými komplici síť unesených počítačů, které použil při útocích typu DoS (Denial of Service), kdy je stránka zahlcena takovým množstvím dotazů, že další odmítne. Dále je obviněn, že vytvářel, upravoval a nabízel tuto síť pro útoky nebo pomoc při nich.

List The Sun píše, že je zřejmě hlavou hackerské skupiny LulzSec, která se přihlásila k útoku na SOCA a k útoku na stránky amerického Senátu.

Cleary je též podezřelý, že byl mozkem útoků na herní giganty Nintendo a Sony, kde se zmocnil adres 77 miliónů jmen majitelů konzolí PlayStation, i na americkou tajnou službu CIA.  [celá zpráva]