Možnost připomínkovat testovací provoz služby Sauto.cz vzali uživatelé vážně a aktivně se zapojili do jejího zlepšování. „Testovací stránky zaznamenaly více než 46 500 návštěv. Kdyby se sečetl všechen čas, který uživatelé testováním strávili, byl by to neuvěřitelný 1 rok 103 dní a 20 hodin,“ uvedla Malzerová.

Nové Sauto.cz

Detailní náhled inzerátu na nové verzi služby Sauto.cz

FOTO: Novinky

„Ze všech 450 příchozích názorů a reakcí se nejčastěji objevovala výtka upozorňující na malý počet možností v nabídce cen automobilů a počtu najetých kilometrů. Obě tyto připomínky jsme zapracovali a v ostrém provozu už je vše dle představ uživatelů největšího automobilového portálu,“ prozradila produktová manažerka Seznamu.

Nové Sauto.cz

Nově přibyla funkce Hlídací pes

FOTO: Novinky

Změny jsou proti staré verzi vidět hned na úvodní stránce služby Sauto.cz. Řeč je o možnosti prohledávat nabízená auta nejen podle jedné značky, jak tomu bylo doposud. Nově mohou lidé v rámci filtrů vybrat klidně všechny svoje oblíbené výrobce automobilů.

Nové Sauto.cz

Porovnání staré a nové verze služby Sauto.cz

FOTO: Novinky

„Zkracujeme tak dobu, kterou hledáním svého automobilu tráví,“ konstatovala Malzerová s tím, že nově navíc bude možné inzeráty mezi sebou porovnávat nebo na ně „povolat“ funkci Hlídací pes. „Tato funkce přeposílá uživatelům výpis nabídek, které odpovídají jejich předešlému zadání,“ vysvětlila.