V České republice si mohli lidé vyzkoušet již řadu investičních soutěží. O tom, že o ně mají jak začínající, tak i pokročilí investoři obrovský zájem, jsme se přesvědčili i tentokrát. Doposud se vždy hrálo pouze s virtuálními penězi. Nejlepší tradeři dokázali v soutěžích zhodnotit své demo účty od několika set až do několika tisíc procent. Tato skutečnost se potvrdila i tentokrát, když nejlepší obchodníci v prvním “demo“ kole soutěže BOSSA za jeden týden bez problémů dosáhli zisk ve výši 400 až 600 procent. Přestože nás takovéto výsledky obchodníků velmi těší, troufáme si říci, že při obchodovaní na reálných účtech budou tradeři opatrnější, což se také projeví i nižší procentuální ziskovostí.

S virtuálními penězi investoři zpravidla zacházejí úplně jinak než se skutečnými prostředky na reálných účtech. Právě při obchodování s reálnými penězi by měli být tradeři opatrnější a dodržovat alespoň základy money managementu. Proto bude velmi zajímavé sledovat, jak se s trhy poperou v reálu, když už budou zisky a ztráty skutečné, a ne jenom fiktivní. To je důvod, proč vznikl nápad uspořádat soutěž, ve které se obchoduje „naostro“, tedy se skutečnými účty a penězi v reálném prostředí.

Průběžné výsledky obchodníků a další informace o soutěži se dozvíte této webové adrese:www.soutez.bossa.cz

Navíc tato soutěž může být příležitostí pro ty, kteří dosud vyčkávali na ten správný okamžik pro otevření reálného účtu. Pokud patříte mezi ty, kteří již mají dostatek znalostí a na demo účtu dosahujete pravidelných zisků, pak tato soutěž může být významným krokem k Vašemu reálnému obchodování.

Druhého reálného kola se automaticky zúčastní 25 nejlepších obchodníků prvního “demo“ kola plus 3 nejlepší obchodníci týdne také z prvního “demo“ kola. Své obchodní dovednosti si s nimi můžete srovnat i Vy. Zapojit se může kdokoliv velmi jednoduše, a to tím, že si otevřete reálný soutěžní účet a poté vložíte 10 000 Kč (ne více, ne méně).

Do druhého kola se můžete registrovat již od dnešního dne (22. října 2012).

Jak se registrovat do 2. kola?

Je to velmi jednoduché. Otevřete si u Bossy reálný soutěžní účet. Poté vložíte 10 000 Kč (ne více, ne méně) a připravíte se na start druhého kola soutěže. To se rozjíždí v neděli 4. listopadu ve 23:00, kdy začíná týdenní obchodní seance.

Následně pak v průběhu 3 týdnů, tedy od 4. listopadu 2012 do 23. listopadu 2012 bude probíhat klání mezi soutěžícími, a to vše v reálném prostředí s reálnými penězi. Každý soutěžící může mít otevřený jenom jeden soutěžní reálný účet. Ve druhém kole se už nic nezkouší, obchoduje se s reálnými penězi.
S registrací Vám také pomůže tento jednoduchý video manuál ke spuštění ZDE.

Aby byla soutěž přístupná skutečně všem, připravila pro Vás společnost BOSSA několik vzdělávacích akcí v podobě seminářů a webinářů. Ty Vás provedou, jak nástrahami soutěže, tak důležitými pravidly obchodování na finančních trzích.

Harmonogram soutěže

Harmonogram soutěže

FOTO: www.bossa.cz