Hlavní obsah
Poslanci KSČM v minulém volebním období ve Sněmovně Foto: Milan Malíček, Právo

Piráti zdědili kancelář po KSČM, ve stole je čekalo překvapení

Pirátská strana zdědila prostory poslaneckého klubu po KSČM. Poslanec Pirátů Ondřej Polanský objevil při stěhování v zásuvce psacího stolu „milou pozornost“. Čekalo tam na něj balení prezervativů.

Poslanci KSČM v minulém volebním období ve Sněmovně Foto: Milan Malíček, Právo
Piráti zdědili kancelář po KSČM, ve stole je čekalo překvapení

Polanský v úterý umístil fotografii na svůj facebookový profil. „Oficiálně děkuji poslaneckému klubu KSČM (po kterých jsme zdědili kancelář) za milou pozornost, kterou jsem objevil v zásuvce psacího stolu,“ uvedl.

„Nejsem ještě zcela obeznámen s tím, co vše práce poslance obnáší, ale dám na zkušenější a předpokládám, že se to asi bude hodit. P. S. Neměla by tam místo jahody být třešeň?“ dodal Polanský.

Oficiálně děkuji poslaneckému klubu KSČM – Komunistická strana Čech a Moravy (po kterých jsme zdědili kancelář) za milou...

Zveřejnil(a) Ondřej Polanský dne 7. listopad 2017

Jeho příspěvek vzbudil pobavení na sociálních sítích. Fotografii sdílel i šéf Pirátů Ivan Bartoš. „Ve Sněmovně je legrace. Si jeden klade otázku, od čeho jsou ty klíčky...“ komentoval.

Dědění poslaneckých kanceláří je letos úsměvné. Poslanec Dominik Feri z TOP 09 například dostal prostory po předsedovi ANO Andreji Babišovi. Lídrovi SPD Tomiu Okamurovi zase připadla kancelář po šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků