Zbytky rozbředlého sněhu po chemickém ošetření leží na silnicích první třídy na Vsetínsku. Cesty jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Viditelnost zhoršují sněhové přeháňky a situaci komplikuje silný vítr. Řidiči musí být opatrní také v Buchlovských kopcích na hlavním tahu na Brno, kde se může tvořit námraza.

Na silnicích nižších tříd ve vsetínském okrese je místy zledovatělá vrstva sněhu krytá posypem. Ostatní silnice ve Zlínském kraji jsou holé a suché, jen v Hostýnských vrších na Kroměřížsku je místy uježděná vrstva sněhu krytá posypem. Podobně je tomu ve vyšších polohách Zlínska v okolí Brumova-Bylnice u slovenských hranic.

V KrkonošíchOrlických horách zůstává na silnicích místy uježděný sníh. Se zledovatělou sněhovou vrstvou musejí řidiči počítat i na dalších místech ve výše položených oblastech na východě Čech.  Opatrní by měli být motoristé v okolí Hlinska, Lanškrouna, Poličky, Vysokého Mýta, Žamberka a v Železných horách. Na Orlickoústecku mohou vozovky namrzat.

Silnice v LibereckémÚsteckém kraji jsou většinou suché a vymrzlé. V Jizerských i Krušných horách a na Děčínsku je na vozovkách nižších tříd ujetá vrstva sněhu krytá posypem. V Jizerských horách se na otevřených úsecích mohou tvořit sněhové jazyky, v Krušných horách se vyskytují mlhy. Dálnice D8 ve směru k hranicím s Německem je mokrá.

Doprava je podle policie zatím plynulá, ráno se stala jen jedna nehoda na Liberecku. Ve Višňové sjelo auto do příkopu, nikomu se ale nic nestalo.