Ta by měla podle mluvčí vlády Jany Bartošové obsahovat informace, které dementují, či upřesňují zprávy z tisku. Prezident má pro tento účel zavedenou rubriku „Co prezident neřekl“.

Vláda ovšem chystá i další změny na webu. V plánu je podle Bartošové „Komentář předsedy vlády“, což bude názor premiéra na aktuální událost ve zvukové podobě. Chybět nebude ani televizní kamera. V rubrice „Za premiérem“ bude, jak informovala mluvčí vlády, Topolánek prostřednictvím pravidelného televizního rozhovoru odpovídat na dotazy veřejnosti.

Chybět nebudou také on-line rozhovory se členy vlády. Další rubrikou bude „Představujeme“. „V ní představíme člena kabinetu či osobnost, která je pro danou problematiku klíčová. Kromě stručného životopisu zde budou prezentovány jeho názory, citace v tisku a aktuální rozhovor,“ prozradila Bartošová. Chystá se i obsáhlejší sekce, která se bude jmenovat „Téma“.

„Tato rubrika bude reagovat na aktuální politicko-ekonomické události. Součástí bude popis problematiky a proč se o ní na veřejnosti právě teď mluví. Najdete zde oficiální stanovisko vlády a citace jednotlivých členů vlády k danému problému,“ doplnila mluvčí vlády.