Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 26. dubna 2014

26. 4. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Potíže pocházejí z přílišného mluvení

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Zavolejte příbuzným, potřebují si s vámi doladit poslední detaily víkendového programu. Trochu se bojí, že je obviníte z malichernosti. Naslouchejte menším dětem, některé jejich připomínky nebudou do věci. Chtějí být také užitečné.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

V lepším případě příbuzní nebo kamarádi jen zavolají, ale nelze vyloučit ani to, že se nečekaně objeví u vašich dveří. Chcete-li tomu předejít, musíte zamknout a vypnout zvonek. Pokud vás však chtějí opravdu vidět, nikde se před nimi neschováte.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nebudete v nejlepší formě, neměli byste před sebe klást nereálné cíle. V nejlepším případě to skončí tím, že vám přibudou další nedokončené resty. Atmosféru v rodině by radikálně zklidnila delší společná procházka.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Náročná diskuse čeká čerstvě zamilované. Partner přijde s překvapivou otázkou. Venuše připomíná, že na vaší odpovědi hodně záleží. Budete-li mimo bydliště, oddálí váš včasný návrat domů nečekaná, i když nijak hrozná překážka.    

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Radost vám udělají inspirující názory potomků. Jejich upřímná snaha podílet se na vytvoření pohodové atmosféry pro vás bude obrovskou satisfakcí. Pořádně se oblékejte, bude-li to nutné, třeba i na úkor pohodlí nebo elegance.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Mars předpovídá zbytečný spor s někým, kdo vám chce vlastně nějak pomoci. V roztržitosti nemusíte docenit a plně pochopit jeho dobré úmysly. Štěstí vám přeje v soukromém životě. Zmizí třecí plochy mezi vámi a partnerem.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Dnešek by měl být vcelku příjemný a pokud se vyskytnou nějaké potíže, dokážete si s nimi poradit. Důležitá je intuice, se kterou domyslíte dopad kroků, které hodláte podniknout. Ne všechny vaše nápady jsou totiž šťastné.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Dařit se vám bude při různých soutěžích a společenských hrách. Rodina, přátelé a známí si neodpustí poznámky, které musíte nechat bez povšimnutí. Koho by bavilo neustále prohrávat. Máte-li schůzku, nesmíte se opozdit. Vaše láska má něco na srdci.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nepříjemnosti by se vám měly zdaleka vyhnout. Zdá se, že si potřebujete především odpočinout. Těžší práce doma i na chalupě odložte na jindy. Mnohem prospěšnější pro vaše zdraví je, bez ohledu na počasí, výlet do přírody.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Partnerův zjevný i nenápadný tlak na to, abyste dokončili rozdělanou práci, vás bude přivádět k zoufalství. Navíc vám těžko někdo pomůže. Vaše reakce budou stále ostřejší, takže nelze vyloučit rodinnou bouřku.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nepůjde-li vám práce od ruky, zajděte za bývalým spolužákem či kamarádkou z dětství. Mohou vám poradit i pomoci téměř se vším. Věc, se kterou si nevíte rady, se stane rázem nadějnější. Odpoledne navázaný flirt nepotrvá dlouho.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Více se zajímejte o aktivity blízkých příbuzných. Chystají se udělat podivný krok. Mezi vámi a vaší láskou vznikne napětí, jehož příčinu nebude těžké uhodnout. Vašemu protějšku se zdá, že byste mohli být romantičtější.

Reklama

Související témata:

Výběr článků