Hlavní obsah

Roky trpěla bolestmi nohou - měla nádor na mozku a rakovinu plic

8. 12. 2017, 8:42
Novinky, bok

Jednačtyřicetiletá Cindy Cannonová dlouhé roky trpěla bolestmi nohou. Lékaři ale při běžných kontrolách nikdy nic nenašli. Postupem času jí sdělili, že je problém nejspíš psychického rázu, jen v její hlavě. Tam opravdu problém byl, ale trochu jiný. Poté, co jednou nešťastně spadla, zjistili konečně v nemocnici pravé důvody potíží – nádor na mozku a rakovinu plic.

Foto: Profimedia.cz

Ilustrační foto

Článek

„Roky jsem si stěžovala, že mě pobolívají nohy, lékaři ale nikdy nic nenašli. Nakonec jsem od nich odcházela s nálepkou, že s mým duševním zdravím asi není vše v pořádku,“ popsala Cindy pro server Daily Record.

„Před několika týdny, když jsem vypravovala děti do školy, jsem najednou upadla. Skončila jsem v nemocnici, kde mi udělali prohlídku celého těla. Teprve tehdy zjistili, že mám rakovinu plic a šesticentimetrový nádor na mozku.”

„Doktoři mi dávají jen několik týdnů života. Je to strašná představa, už kvůli dětem, které zůstanou bez matky,“ dodala. Cindy má osmnáctiletého syna Marcuse a devítiletou dceru Casey-Jane.

„Nic ale nevzdávám. Chci, aby všichni věděli, že chyby se stávají, a to jen kvůli tomu, že vás někdo zaškatulkuje někam, kam nepatříte,“ uvedla. Její příbuzní nyní organizují sbírku, která má ženě pomoci s léčbou.

Reklama

Výběr článků