Hlavní obsah

Auto v Brazílii vletělo do skupiny motorkářů, tři z nich na místě zemřeli

26. 8. 2020, 15:30 – Água Preta
Novinky, Michal Sobotka

Tragickou nehodu zachytil na videu muž v Brazílii. Do skupiny 30 projíždějících motocyklistů poblíž města Água Preta se přiřítilo ve velké rychlosti auto. Tři motorkáři po srážce na místě zemřeli, pět dalších bylo těžce zraněno. Řidičem auta byl radní nedalekého městečka Brejo da Madre de Deus. Policii řekl, že měl „výpadek“.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

BEZ KOMENTÁŘE: Řidič v Brazílii najel do skupiny protijedoucích motorkářů, tři zemřeli a pět utrpělo zraněníVideo: Newsflare, AP

 
Článek

Skupina směřovala do města Alagoas, kde se měla zúčastnit dobročinné akce. Jeden její člen během cesty zastavil, aby pořídil video projíždějící výpravy. Někteří motorkáři pózovali, když se najednou z protější strany přiřítilo auto ve velké rychlosti a několik lidí srazilo.

Zbylí motorkáři okamžitě zastavili a snažili se poskytnout první pomoc. Navzdory tomu tři jejich kolegové na místě zemřeli, dalších pět ve vážném stavu záchranáři převezli do nemocnice.

Brazilka jen o vlásek unikla smrti, motocykl proletěl centimetry od ní

Řidičem auta byl Pedro Marconi de Souza Barros, který je radním nedalekého města Brejo da Madre de Deus. Vyšetřovatelé ho převezli na policejní stanici v Palmeiras. Dechová zkouška u řidiče alkohol vyloučila. Radní policii podle agentury AP řekl, že měl „výpadek (blackout)“.

„Zatím víme jen to, že řidič jel ve velké rychlosti, zkoušel nebezpečné manévry a vjel do konvoje třiceti motorkářů,“ řekla za tým vyšetřovatelů Juliana Bernartová.

Reklama

Související témata:

Výběr článků