Hlavní obsah

V brněnském klubu Metro zazní živá hudba i o prázdninách

Novinky, Hana Nehybová

Rolling Stones revival, Saville Row, slovenští Led Zeppelin tribute... To je jen malý výčet kapel, které budou přes prázdniny koncertovat v brněnském klubu Metro.

Foto: J. Vašulín (obrjen.com)

Kapela Saville Row v Metro music baru

Článek

Měsíce červenec a srpen jsou dobou, kdy většina známých brněnských klubů utichne a nabírá dech na novou sezonu.

Jednou z výjimek je klub Metro music bar, sídlící přímo v centru Brna, na Poštovské ulici, který i v tomto prázdninovém čase má otevřeno a nabízí produkci DJs i kratší koncerty oblíbených kapel. 

Klub má v červenci a srpnu otevřeno od středy do soboty, vždy od 20 hodin. Ve středu a ve čtvrtek jsou od 22 hodin pořádány koncerty, na které je vstupné 30 Kč.

Prvním prázdninovým koncertem v klubu Metro bude ve středu 10. července koncert brněnské kapely Lynyrd Skynyrd Tribute. Kapela hraje písně amerických Lynyrd Skynydr - jistě znáte snad nejznámější píseň této kapely, hit Sweet Home Alabama.  

O den později, ve čtvrtek 11. července, zazní hity The Beatles, Rolling Stones nebo The Who v podání vynikající kapely Saville Row. Tento oblíbený revival 60. a 70. let vystoupí v klubu také v závěru srpna. 

Dalšími kapelami, na které se mohou návštěvníci klubu těšit o prázdninách, bude například Zelená pára, revival hrající hity od Pink Floyd až po Buty, skvělý Rolling Stones revival anebo kapela Dizzy, což je originální band hrající soul a pop od 60. let až po současnost.

Toto je jen malý výčet prázdninových účinkujících v klubu Metro. Podrobný prázdninový program Metro music baru, včetně bližších informací o otvírací době i vstupném na koncerty, naleznete zde.

Výběr článků

Načítám