Hlavní obsah

Plzeň je nyní lepším místem pro všechny

Novinky, Alena Lochmannová

Evropské hlavní město kultury pro rok 2015, čtvrté největší město republiky, západočeské centrum vzdělání, město piva a krásných dívek má světu co sdělovat. I proto vznikl v rámci sociální sítě Facebook projekt Plzeň, Plzeňský kraj, lepší místo pro všechny.

Foto: Magistrát města Plzně

Hlavním cílem projektu "Plzeň, Plzeňský kraj, lepší místo pro všechny" je informovat o aktuálním dění v Plzni a Plzeňském kraji.

Článek

Hlavním cílem projektu Plzeň, Plzeňský kraj, lepší místo pro všechny je informovat a diskutovat o aktuálních informacích týkajících se dění v Plzni a Plzeňském kraji.

Projekt využívá fenoménu jednadvacátého století, sociální sítě Facebook, ke sdílení aktuálních informací o městě Plzni a celém Plzeňském kraji, informování o kulturních, sportovních a vzdělávacích akcích a rozebírání společensky aktuálních témat.

Za svoji krátkou existenci si projekt získal již celou řadu příznivců a fanoušků, kteří se na online aplikaci téměř denně vracejí a další Plzeňané a nejen oni stále přibývají. Obyvatelům Plzně je idea sdílet aktuální informace online cestou, přehledně a na jednom místě, a tím být takříkajíc v obraze, velice blízká a tuto novou aktivitu vnímají veskrze pozitivně.

Výběr článků

Načítám