Hlavní obsah

Lucie Vondráčková natočila odvážný klip

18. 6. 2020, 14:30
Novinky, Petr Mráček

Po dvou měsících nechtěného volna se Lucie Vondráčková vrhla rovnýma nohama do práce.

Foto: Petr Mráček

Milování

Článek

Hned jak to bylo možné, objevila se Lucka ve filmovém studiu, aby natočila společně s režisérkou Terezou Hirsch nový klip k písni Milování (autor hudby Jiří Vondráček, autorka textu Hana Sorrosová), která se nachází na zatím posledním Lucčině CD Růže, kterou vydala firma Ságl production.

S Terezou Hirsch jde o druhou spolupráci. Lucka hrála hlavní roli v Terezině krátkometrážním filmu Beyond Her Lens, který získává jedno světové ocenění za druhým. Na svém kontě má již přes 25 ocenění a obletěl více než 80 filmových festivalů po celém světě. Logicky se tedy dalo očekávat, že se Lucie a Tereza opět sejdou u společného projektu.

A stalo se. Lucie Vondráčková natočila velmi originální klip, který díky UV efektům, barvám a hlavně tématu naprosto vybočuje z toho, co zatím od Lucie známe. A je tím velkým překvapením. Nejen pro fanoušky je to určitě něco, co jsme od zpěvačky ještě neviděli a nečekali.

„S Terezou jsme pracovaly již na druhém projektu. Je kreativní a má skvělé nápady. Takže jsem jí v případě Milování nechala naprosto volnou ruku. A byla to jízda! Velmi barevná jízda!“ řekla o natáčení Lucie Vondráčková. Ta se barev na těle zbavovala dva dny.

Klip je plný originálního líčení, které zabralo spoustu hodin. Jen Lucie byla v maskérně skoro 5 hodin a líčila se celkem třikrát.

„Jsem moc ráda, že jsem byla pozvána k tomuto natáčení. Ráda přijímám nové výzvy. Díky skvělé atmosféře, kterou Lucka a celý kolektiv vytvářeli, jsem se necítila unaveně a vše si pořádně užila. Lucka si zaslouží můj obdiv, jak byla po celou dobu klidná, soustředěná a hýřila humorem,” prozradila Kačka Kloučková, makeup artistka.

Na Facebooku Lucie Vondráčkové má krátké video z natáčení skoro dva miliony zhlédnutí. A Lucie si díky modré barvě vysloužila mezi fanoušky přezdívku "Avatar".

„Musela jsem obě holky, jak Lucku, tak maskérku Kačku, trochu potrápit a nějakou dobu jsme ladily ty vzhledy v maskérně. Naštěstí mi Lucka důvěřovala a několikanásobným změnám se nebránila. Pak už to šlo všechno hladce, i díky vzájemnému pochopení se s kameramanem Lukášem Hromkem, který sdílel mojí vizi,” dodala režisérka Tereza Hirsch.

Videoklip je k vidění od 19. června (od 7:00) ZDE.

Reklama

Související témata:

Výběr článků