Hlavní obsah

Hranický Ventyl uvede ve Valašském Meziříčí Dva nahaté chlapy

23. 1. 2018, 9:39
Novinky, Ondřej Smolka

Prvním divadelním kouskem, který v novém roce pobaví meziříčské diváky, bude současná francouzská komedie Dva nahatý chlapi v podání hranického divadelního souboru Ventyl, a to ve středu 24. ledna od devatenácté hodiny večerní.

Foto: Promo Divadlo Ventyl Hranice
Článek

Na podzim roku 2016 uvedl Divadelní soubor Ventyl v hranické sokolovně čtvrtou nastudovanou hru Dva nahatý chlapi francouzského dramatika Sébastiena Thiéryho. Nejednalo se pouze o hranickou premiéru, ale rovnou o premiéru tuzemskou, neboť do té doby ji u nás nikdo nenastudoval. Premiéra se a následné reprízy se těší skvělým diváckým ohlasům a nyní jsou na řadě meziříčští diváci.

Děj této absurdní komedie, která slaví obrovské úspěchy nejen v rodné Francii, se točí okolo seriózního advokáta Alaina Kramera, jež se ve své posteli probudí vedle kolegy z práce. Problém nastává při příchodu Alainovy manželky, jež oba úplně nahé nalezne. Tehdy začíná boj o záchranu manželství a snaha zjistit, co se vlastně onu noc přihodilo.

Vstupenky na lednové představení Divadelního souboru Ventyl jsou v předprodeji k dostání již nyní v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

Reklama

Související témata:

Výběr článků