Hlavní obsah

Režisér Dušan Rapoš dokončil natáčení komedie Ženská pomsta

8. 6. 2020, 11:55
Právo, jaš, kul

Na začátku června padla na Severní Moravě poslední klapka filmu Ženská pomsta, jehož premiéra je plánovaná 9. září 2020. Natáčení odstartovalo 4. listopadu loňského roku v Praze a postupně se přeneslo až k finální scéně, která se točila na Moravě. Stalo se tak ale oproti původnímu plánu.

Foto: archiv filmu Ženská pomsta

Představitelky hlavních rolí filmu Ženská pomsta při natáčení. Zleva Mahulena Bočanová, Eva Vejmělková a Jana Paulová.

Článek

Poslední klapka padla v malebném prostředí Beskyd, kam museli filmaři a tvůrci natáčení přesunout z původně plánované lokace v přímořském středisku. „Za vše v podstatě může korona a nouzový stav. Jsme rádi, že jsme díky rozvolňování opatření mohli, byť v náhradním prostředí, film dotočit,“ sdělil producent Petr Šiška.

Eva Vejmělková, která si ve filmu zahrála jednu z hlavních rolí podvedené manželky a je spoluautorkou scénáře, říká: „Mám radost z hereckého obsazení. Všichni jsme si rozuměli lidsky i profesionálně. Moc bych si přála, aby do kina přišly ženy všech generací a podívaly se společně s námi na problém nevěry z humorného nadhledu. Lepší než slaný pláč je totiž sladká pomsta. A nepřiberete po ní.“

Režisér filmu a spoluautor scénáře Dušan Rapoš dodal: „Bylo to fajn. Celý štáb v čele s mými skvělými kamarády, producentem Petrem Šiškou a kameramanem Davidem Ployharem, odvedl profesionální práci a do filmu o ženské solidaritě dal i něco navíc. Své srdce, talent a trpělivost. Také jsem měl tu čest dělat Ženskou pomstu s výbornými herci, které to bavilo. Na place panovala pohoda a já bych rád, aby se tato pohoda přenesla taky do filmu a potěšila diváky. A to nejen ženy. Do kina zvu také pány, aby věděli, co všechno jsou schopné provést podváděné ženy svým nevěrným mužům, když spojí své síly.“

Kromě Evy Vejmělkové se v hlavních rolích filmu Ženská pomsta představí Mahulena Bočanová, Jana Paulová, Robert Jašków, Miroslav Etzler a Petr Rychlý.

Reklama

Související témata:

Výběr článků