Hlavní obsah

Nová řada Lajny a kuchařská show na Televizi Seznam

28. 7. 2021, 14:58

Televize Seznam chystá na podzim pokračování seriálu Lajna s Jiřím Langmajerem a Hanou Vagnerovou. Uvede také kuchařskou show Ve dvou se to lépe vaří s Pavlem Berkym nebo Mistry zahrad s moderátorkou Danou Makrlíkovou.

Foto: Monika Navrátilová

Jiří Langmajer (Hrouzek)

Článek

„Tento podzim poprvé nabídneme divákům vlastní seriál tvořený primárně pro televizní vysílání, a to třetí řadu seriálu Lajna. Dále představíme dva nové pořady z naší produkce – Mistry zahrad a Ve dvou se to lépe vaří. Vedle toho se diváci mohou těšit i na stálice našeho vysílání Šťastné pondělí, Záhady Josefa Klímy a Moje místa. Prioritou i nadále zůstává nezávislé a kvalitní zpravodajství, které vysíláme sedm dní v týdnu vždy od 18.25 hodin. Fanoušky seriálů určitě potěší uvedení zahraničních seriálů a programové schéma doplní samozřejmě i filmy – jak páteční rodinné animáky, tak česká klasika v úterý a neděli večer či sobotní zahraniční tvorba,“ řekl ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

„Meziročně jsme získali šestkrát více inzerentů a produkujeme téměř osmkrát více reklamních spotů. Klienti kromě cenově výhodné spotové reklamy stále častěji projevují zájem o propojení s prémiovým obsahem formou product placementu v pořadech vlastní tvorby, jako je například seriál Lajna. Vzrostl i výkon průměrné kampaně, a to o čtvrtinu,“ dodal manažer agenturního prodeje Seznam.cz Kamil Veselý.

V říjnu začne pokračování velmi úspěšného seriálu Lajna. Seriál se natáčel z velké části v prostředí pražské O2 areny a například dresy pro seriálovou švédskou hokejovou reprezentaci byly dodány přímo od Švédského hokejového svazu. V seriálu se mimo Jiřího Langmajera alias trenéra Hrouzka a Denisky v podání Hany Vagnerové představí Michal Suchánek, Václav Neužil, Zdeněk Piškula nebo Michal Isteník. Seriál uvede na podzim i slovenská televize TV JOJ.

Foto: Televize Seznam

Hana Vagnerová (Deniska)

Úterní a nedělní večery budou i nadále patřit klasickým českým filmům, ve středu ve 20.00 hodin startují premiérové díly pořadu Blanky Kubíkové Moje místa.

Druhá půlka týdne nabídne divákům ve večerním slotu od 20.00 hodin oblíbené Záhady Josefa Klímy, od druhé poloviny srpna pak bude v kriminální tématice pokračovat seriál Až vše pokryje prach a Baptiste. Prvně zmíněný seriál nás přenese do Kodaně ochromené teroristickým útokem a života osmi zdánlivě odlišných lidí, kteří jsou propojeni více, než se na první pohled zdá.

Pátek patří animákům. Na sobotní odpoledne (16.45) je připraven nový pořad Mistři zahrad plný okouzlujících proměn a také těch nejmalebnějších českých zahrádek a zahrad. Mimo rady a zahradní proměny bude pořad také soutěžní. V každém díle se představí jedna soutěžní zahrada. A jejich majitelé z řad diváků se utkají o titul Mistr zahrad.

Foto: Televize Seznam

Pavel Berky

Sobotní večery budou patřit filmům a v neděli poběží novinka, zábavný pořad Ve dvou se to lépe vaří, který umožní divákům nahlédnout do světa celebrit v kuchařském prostředí. Moderátor, kuchař, módní návrhář a miláček soutěže MasterChef Česko Pavel Berky v každém díle připraví minimálně dva recepty a přivítá hosty jako Jan Čenský, Saša Rašilov či Dana Morávková.

Reklama

Výběr článků